| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, este adevarat ca majoritatea va cereti iubitele in casatorie din cauza presiunii sociale si din frica ca la o anumita varsta nu va mai ia nimeni si va e frica sa ramaneti singur? Am obervat de-a lungul timpului ca zona de confort ii duce la decizia de casatorie (hai sa fac si pe asta si am scapat) dar cand vine o delegatie sau o iesire in zona din zona de confort si intalneste alte persoane, gagici faine automat se schimba psihicul si intervine regretul pasului facut. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sa aiba parte de vagin free dar tarfa aia ipocrita sta pentru bani cu el

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multi o fac de gura lumii. Mie nu-mi pasa mai ales mi se pare o traditie veche casatoria. Nu mi-e frica de singuratate ba chiar vreau sa raman singur pentru ca imi place sa fiu inversul omului care respinge familia si relatia de durata

| GdX a răspuns:

Vorbea lumea ca suntem de 10 ani impreuna si nu semnam hartiile. Era greu, intr-adevar, o asa mare presiune....si teama de a nu ramane singur, nu mai dormeam noptile, ma framantam, ma gandeam la existenta mea ca persoana in viitor. ..pffff... greu, greu de tot. Decizii foarte grele de luat. S-au dus razboaie grele in psihicul meu...din care nu am iesit invingator.
App, cine ma foloseste cuvantul "gagici" in ziua de azi?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nee.

| Sofer a răspuns:

Perfect adevărat.

| VladAntonio a răspuns:

Eu nu as face ceva datorită presiunii sociale niciodată laughing