| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti sa ne imaginam urmatoarea situatie, sunteti la colindat cu gasca de ajun iar fata sexy si single invita la ea acasa urmatoarea zi la masa toata gasca. Bun vine ziua cea mare si mergem la fata single si sexy, iar cand ajungem la ea acasa ne asteapta intr-un costum super sexy de craciunita care se mula perfect pe corpul ei tonifiat, cu un par lung buclucat aranjat minunat si cu un machiaj foarte sexy, iar iubitele voastre raman cu gura cascata sa nu mai zic de baietii single ai grupului printre care ma aflu si eu am lesinat. Cum reactionat in situatia asta stiind ca iubitele voastre vor fi incordate toata seara sa nu mai spun ca vor fi cu ochii lipiti pe voi si la fiecare miscare a ochiului catre fata sexy si single va vor ciupi de picior?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Ce dumnezeu e gresit cu tine? laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Wihox):

Cum adica? dezvolta

| Oana92 a răspuns (pentru Wihox):

Totul...

| J0B0MAT a răspuns:

Ar trebui sa ii arati fetei aleia tot ce ai scris despre ea pe aici sa vada cat de mult o iubestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu nu vin cu iubita la petreceri fratello ca sa faca figuri din astea. vrei sa o zbor pa geam? E vina mea ca a facut-o masa grasa si urata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule, poți să faci o adevărată telenovelă din scenariile astea.

| Nitunitu a răspuns:

Te rog frumos sa te cuplezi cu fata sexy si single pentru ca ne-am saturat de topicul asta.

La cabane tot ai mai fost cu sau fara fata sexy si single.

Ce urmeaza? Imi place serialul tauhappy

Răspuns utilizator avertizat
| Ihvnnm a răspuns:

Cred ca admina trebuia sa iti interzica si sa pui întrebări cu fete sexy si single. Ai numai idei din astea ciudate in capul ala. Iti spun ca eu ca sunt fata si nu am inca iubit însă cand voi avea nu voi fi in niciun caz asa speriata. Daca nu ma va mai placea si mie nu îmi va mai placea, ne vom desparti si gata. Nu o sa stau in niciun caz sa il spionez ca îmi pierd timpul.

| Marya_Marya_1995_Avr0 a răspuns:

Cum continua poveatea?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Marya_Marya_1995_Avr0):

Aici am nevoie de voi utilizatorii TPU, imi sa fiu interactiv cu situatiile care vi le prezint, am nevoie si de actiunile voastre si abordarile voastre a situatiilor prezentate de mine