| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, v-ar placea sa o aveti iubita pe Daniela Crudu? Eu da. Pe langa ca e frumoasa si desteapta mai e pusa si pe sotii

Răspuns Câştigător
| cepIm a răspuns:

Oh da, imi place cum gandesti. love struck

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu imi convine sa am iubita, imi da batai de cap si stres. Singuratatea e cea mai perfecta iubita in viata mea, banii sant ca o amanta, cand vin si se aduna creste fericirea, cand dispar si contul ramane aproape gol cad in depresie )) noroc cu masina si salariul substantial care il am duc viata la limita extrema (uneori cheltui sume mari de bani - ii sparg direct cand o fac lata in calatorii sau activitati misto, dupa o saptamana incepe sa urce din nou suma), altfel eram legat de streang

| wildthing a răspuns:

Daniela Crudu e frumoasa? Eu nu m-as combina cu ea nici daca m-ar ruga.

| darrio2007 a răspuns:

Daca pentru tine e desteaptă, mai departe no comment.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Si mie mi-ar placea, dar ar as fi pe interes.
Desteapta zici?

| LoveSleep a răspuns:

Am avut-o.
Încercam sa o fac sa accepte sa fim împreună și sa nu plece, dar m-am răzgândit când a zis ca e zodia pești. Sau ca ii plac peștii. Sau ceva de peste.
A trecut mult timp, nu-mi mai amintesc.

| Lukasssz a răspuns:

Da,dar nu mai mult de 2-3 luni, eu consider ca relatiile ar trebui sa dureze maxim 5-6 luni ca pe urma apare monotonia.

| Crackman a răspuns:

E bine pentru tine happy

| Invictusman a răspuns:

Tu ori suferi de psihoza ori ești cumetre pe legale tari rolling on the floor
Frumoasa este nu ai ce sa comentezi dar e proasta de bubuie, nu știe nici tabla înmulțirii, ecuații, cultura generala 0. Nu ca as fi eu deștept ca nu sunt vreun geniu dar asta e proasta de da în gropi, sora ei e altceva și e blonda.
Viata ii place, e hedonista, oamenii prosti nu se îmbolnăvesc de depresie, rare cazuri!
E frumoasa și atât! Dar frumusețea e relativa, unuia i se poate părea ca nu e asa frumoasa, altuia i se poate părea ca e o păpușă, și tot asa.

Răspuns utilizator avertizat
| DenqOO a răspuns:

Nu

| glasulfilologului a răspuns:

Asta nu prea cred ca ar fi un subiect pentru aceasta paginalaughing. Mie personal, nu