| Lukasssz a întrebat:

Hey baieti, vi s-a intamplat sa mergeti la o intalnire cu o fata si apoi sa mergeti la ea acasa, dar acolo se afla sora ei care arata de 10 ori mai bine? Ce ati facut? Ati incerca sa le combinati pe amandoua sau doar pe una?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ceream nr pe furiş poate era de acord

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca prin absurditate ma regasesc sa comentez situatia, am tot vrajit cu o fata care arata "decenta" adica nu era urata dar nici prea frumoasa dupa aia am aflat ca avea o sora chiar buna dupa toate normele. Nu m-am dat la sora-sa ca imi era rusine (practic nici cu ea nu mi-a mai iesit nimic pana la urma)

| Morbid a răspuns:

Nu, pentru ca:
1. Nu ies cu fete de care nu sunt atras.
2. Chiar daca prin presupunerea ta sa zicem ca te bagi pe sorasa care arata "Mai bine" ce te face sa crezi ca aia nu o sa-i spuna prietenei tale ce faci tu.

| luffypk a răspuns:

Trebuie sa fii mascul alfa lvl 100 sa te dai la sora sa in contextul in care tu ai iesit cu ea, nu cu sora sa. rolling on the floor))