| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti care aveti iubite cu copii din alte casnicii, e adevarat ca acum va bucurati mai mult ca a inceput scoala ca asa puteti face mai des sex cu iubita voastra?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am avut parte de milf, o sugea asa bine incat nu stiam unde intra pul tot adanc o inghitea, la sex hmm satisfacator. Acum trec la una de 32

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt mai obosite seara, iar puradeii nu mai pot fi expediati pe la rude.

| Fatamuntilor a răspuns:

Logica imi spune ca si parintii lucreaza cat timp copiii sunt la scoala!

Răspuns utilizator avertizat
| antojoldes2 a răspuns:

E adevarat eu cu sotul ne bucuram cand ne pleaca puradeii la scoala si facem sex pana vin ei cam 6 ore

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru antojoldes2):

Valeu stimabila doamna, ma inchin in fata performantei dvs