| Just kidding a întrebat:

Hey boys, am o intrebare pentru voi! Preferati buzele din zona genitala a femeii mari sau mici? big grin De ce?

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

N-are nicio importanţă.
E bine dacă-s mai mari pentru că nivelul de excitaţie pentru mascul este mai mare dar nu e un criteriu acesta.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Se numesc labii!

| Floreenofficial a răspuns:

Alte chestii sunt mult mai importante
de fapt nu m-am gandit niciodata la asta! laughing

identitate
| identitate a răspuns:

Orice femeie are atat labii mari cat si mici.Cine le prefera pe cele mici, le da la o parte pe cele mari si se rezolva problema.tongue

| Lorelai a răspuns:

Parerea mea e ca sunt mai excitante cele maritongue

| Just kidding explică:

Hei, stiu ca se numesc labii si stiu ca nu asta conteaza. Am cerut pareri doar...multumesc :*

| Just kidding explică:

Nu neaparat, cosmotelbatting eyelashes

| mariuspolizei a răspuns:

Pe toate

| StevieGerrard a răspuns:

Chiar nu are importanta laughing. Penisu nu are ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot acolo`i. dar daca sunt mari inseamna ca ea ii larga parca. nu? laughing

| pisicutza18 a răspuns:

Offf. ce intrebare.de parca cineva te iubeste doar pentru atata lucru.
pentru unii baietii nici nu mai conteaza astalaughingconteaza altceva