| Emanuelchiriac a întrebat:

Hey buna. Cine ma poate ajuta deci nu rezist mai mult. De. 15-20 de secunde cand fac sex si. Ejacuiez nu stiu ce sa iau ce sa fac sau din ce cauza e asta am 18 ani. Ce as putea sa fac! Toate fetele imi zic o ai mare e binw dar nu mak ca nu stai mult as vrea sa stam o ora doua pe noi mentionez ca o am de 19 cm dar asta e. Problema ejacuarea precoce sau Prematura! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa o ai si de 25 de cm, ca tot inofensiva ca una de 10cm este, daca nu esti capoabils a sustii un act sexual mai mult de 20 secunde.
In 20 de secunde, fata nu apuca nici sa se excite, dapai sa se simta bine sau sa aiba orgasm.
Te mai cauta vreuna dupa aceea?
In principiu, prea multa masturbare duce la ejcaulare precoce.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Problemele de care suferi sunt din cauza masturbarii in exces.

| SG1995 a răspuns:

Media partidei optime e de 20 de minute.
Eventual dacă consumi stimulente înainte (gen vin alb/roșu), viagra sau chiar cannabis ți-ai putea mări rezistența.

Later edit: Scuze abia acum am văzut dilema, consultă un urolog e necesar.