| mihaRmih102laramymihaela a întrebat:

Hey buna! Este un baiat pe care il plac din clasa siii... el stie asta si stiu ca si el ma cam place... dar nu stiu cum sa fac sa stau cu el mai mult si sa vb cu el mai mult! ma puteti ajuta va roog?

Răspuns Câştigător
| BloodyBlade a răspuns:

Vorbeste-i despre lucruri noi sau pe care il intereseaza pe el! si spune glume ca sa-l faci sa rada! Bafta!

| mihaRmih102laramymihaela explică (pentru BloodyBlade):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

2 răspunsuri:
| Haose_5094 a răspuns:

Asa, deci:
1. Procesezi cuvintele in creier
2. Deschizi gura
3. Invarti limba prin gura
Daca nu reusesti sa faci asta, te invat eu sa faci altceva cu gura, dar asta pe privat. Fundita?