| LimeB a întrebat:

Hey buna! Maine incepem scoala si, am foarte mari emotii. Mereu am dupa vacante. O sa ma intalnesc cu iubitul meu care este si coleg cu mine. In vacanta nu ne-am putut vedea deoarece el a fost plecatsad. Nu stiu nu ma simt okay adica nu stiu cum sa ma comport. Ce fel de atitudine as putea sa adopt ca sa nu arat ca sunt o obsedata sau sa fiu asa mai inabordabila? Cred ca v-ati prins thxlove struck! Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| Bogdanell5 a răspuns:

Pai nu stiu, incearca sa fii cat mai naturala... fata cu care s-a "combinat"...nu o "obsedata" cum zici tu, incearca sa ascunzi emotia.Fi TU! Ca esti Romanca deci potiwinking

2 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Pai fii tu insati. Fii veselawinking. Zambeste mult.winking.

| flyproject a răspuns:

Eu zic sa fi cat mai degajata, sa fii in apele tale il mai intrebi cum a fost in vacanta, bine presupun ca ai vb cu el in timpul vacantzei deci liber succes:*