| anonim_4396 a întrebat:

Hey, buna seara la toti! Cum a fost prima noapte de dragoste a voastra? Adica ma refer la : ( romantismul, reciprocitatea, lumânări parfumate, muzică în surdină, spumant de baie, desuuri sexy, prima poztitie incercata ). Ma refer atit la fete cit si la baieti. Fundita pentru cea mai frumoasa istorioara :*

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ca-n filme. daca e cu spumant si toate saraciile astea romantice inseamna ca e programat. daca e programat incepe stresul, grijile (o fi, n-o fi bine), dar daca e inopinant, nu ai timp de griji si stres si iese perfect. nu vreau sa spun in detalii cum a fost la mine, doar ca a fost pe loc si mai mult decat perfect. niciunul n-a avut timp sa gandeasca lucrurile ce urmau sa se intample.

viata bate filmul, urmeaza-ti instictele, dar cu cap

| RAY a răspuns:

Ce romantism cand vezi ca e o ipocrita o faci si gata

| Ajutatorool a răspuns:

Beciuri cu sticle si butoaie de vin, panze de paianjen, podeaua rece, intuneric total

| bluestar23 a răspuns:

Prima mea noapte de dragoste a fost una foarte speciala dar nu pentru ca am avut lumanari si ce ai mai spus tu acolo. A fost atat de speciala pentru ca am facut-o cu un baiat pe care il iubeam foarte mult si care ma iubea. Am dormit la el acasa si din sarutari am ajuns la alte chestii.