| Biee16 a întrebat:

Hey, bună TPU. am o mică problemă, deci am 15 ani, cunosc un baiat aproape de un an, am fost de mai multe ori impreuna, includiv asta vara, dupa ne-am certat si dupa am inceput iar sa vorbim. imi spunea ca se simte ciudat cand vorbeste cu mine si eu l-am intrebat de ce si a zis ca el inca ma iubeste si i-am zis ca si eu pe el. in fine, am iesit pe afara, ne-am tinut de mana, ne-am luat in brate, l-am si pupat pe obraz, am zis sa mai las timp sa treaca pana o sa incep sa-l sarut din nou pe gura, am vorbit mult intre timp imi spunea ca ma iubeste si ca data viitoare cand vom iesii voi avea o surpriza (sa ma sarute) aceasta data viitoare nu a mai fost fiindca nu stiu cum a venit vorba o data si a zis ca noi suntem doar prieteni. eu una nu-l inteleg si chiar nu stiu ce ar trebui sa fac, voi ce parere aveti? Mersii mult

Răspuns Câştigător
| Xdreaper21 a răspuns:

Sfat de la un alt baiat:
Nu il stresa lasa-l sa fie liberi noua nu ne place sa fim "inlantuiti" si dacca vrei sa fii cu el neăparat poti sa ii faci pe plac daca are nevoie de ajutor cu orice sa il ajuti sa vada ca tu esti cea cu care se poate simti bine si se poate baza

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Joaca de copii, o sa intelegi mai tarziu, cand vei mai creste!

| neutrino a răspuns:

Asteapta si tu pana va veni vara viitoare si poate ca atunci te va saruta el pe gura.

| Biee16 explică (pentru neutrino):

Nu mă ajuţi laughing