| ihavealotofquestions a întrebat:

Cand ejaculez imi iese pur si simplu sau trebuie eu sa o dau afara, sau simt ca trebuie sa o elimin sau iese pur si simplu?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca folosesti prezervativ intotdeauna cand faci sex, nu este nevoei sa scoti nimic afara, ca ramane totul in prezervativ!

| christall a răspuns:

Iese pur si simplu. Cand vei avea varsta si o parteners, vei stii ce sa faci.

| Mihai_Constantin_Alexandru_1990_yNht a răspuns:

Trebuie sa strangi de ouo cat poti tu de tare ca sa iasa afara dar asta dupa ce o freci bine