| Kittynika a întrebat:

Hey care imy trimiteti un site sau poze de genul in care imaginea se misca, nu conteaza cu ce is, orice, tr site, eu nu stiu cum sa scriu sa cautlaughing(puteti si sa-mi spuneti cum sa scriu pe google ca sa gasesc poze de genul daca nu aveti voi chef de cautat).
Mersiiiiiiii:X
Dau funda(mdeah) si scuze categoria!
big grin

Răspuns Câştigător
| cocolinoung a răspuns:

Http://photobucket.com/images/funny%20gif/

cu placere si google scrii gif images sau video etc

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cauta pe net imagini, poze in format GIF si o sa gasesti destule!
bafta! (pozele acelea care se misca sunt format GIF)

| TitiDrLove a răspuns:

Cauta asa:
nume gif!
exemplu : cauti poze cu animale miscatoare, pe google la images dai cautare urmatorul lucru : "animale gif"!
.gif e formatul pozelor miscatoare!

| Kittynika explică:

Primul a primit funda...ms all:*

| pozeanimate a răspuns:

Imagini gif superbe care se misca
http://pozeanimate.blogspot.com