| Stefania_8197 a întrebat:

Hey! Ce inseamna cand visezi ca te saruta un baiat(cel pe care il placi), ca iti zambeste, te imbratiseaza?

Răspuns Câştigător
| ubiticatha33 a răspuns:

1micdamare ce nesimtit esti. daca visezi un sarut nu inseamna ca vai daomne ti sa facut de...esti un mare mare idiot

9 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu inseamna nimic deosebit. Poate ca tu te-ai gandit la el inainte sa adormi si ce frumos ar fi sa te sarute si de acolo si visul tau. Si eu am visat asta cand imi placea de un baiat si la mine s-a intamplat sa ne sarutam, dar sincera sa fiu nu cred ca daca ai visat se va intampla asta neaparat:d. Eu una sunt mai realista si nu prea cred in vise. Ca daca ar fi sa mai aiu dupa vise as fi facut-o de mult cu fostul meu prieten, ne-am fi impacat etchee hee Deci, eu nu cred ca simbolizeaza nimic. E doar un simplu viswinking

| EuCuTine a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te trezesti si sa te duci la el sa incepi o relatie. Du-te si spune-i dar nu serios in gluma

| Mao a răspuns:

Inseamna ceea ce ai spus si tu, ca il placi si ai adormit cu el in gand. Sau poate ca iti este dor de el.
Numai bine! :]

| Debb a răspuns:

Ca il iubesti.

| 1micdamare a răspuns:

E clar, ti s-a facut de ***!

| RoxAnana a răspuns:

Nu inseamna mare lucru pentru ca visele sunt nesimnificative asa ca nu ai de ce sa iti faci grijitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyy...toata lumea viseaza asa ceva
si eu visam la fel cand eram mai mica. era foarte misto dar cand ma trezeam nu mai imi placea deloc si eram tot trista...este subconstientul tau care iti arata niste imagini care tu ai vrea sa se intample si poate pentru ca te gandesti prea mult la asta

| electricstefan a răspuns:

Ghinion la drum de seara. fereste-te de dama de verde care are la brat un valet de cupa. Accepta ajutorul valetului de pica si vei ajunge sa treci peste necazuri...

| IuliaIulia_9148 a răspuns:

Chiar nu stiu...si eu am visat aseara :X:X... sper sa fie de binehee hee