| vagabond67 a întrebat:

Hey ce sa fac daca iubitul meu e pervers si ma influienteaza si pe mine dar eu il iubesc si nu vreau sa-l pierd nu stiu ce sa fac!
AJUTATI-MA

6 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Cum adică pervers, sex oral, sex anal, ménage à trois?

| WaterDrop a răspuns:

Pervers? Daca era prea linistit ar fi fost o problema.Asa macar stii ca nu te vei plictisi niciodata in pat cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| Mada1920 a răspuns:

Daca vrei sa te vezi plangand peste ceva timp lasa-te influentata, daca doresti sa ai o adolescenta frumoasa lasa perversitatile iubitului tau, aceasta etapa din viata ta o sa treaca, tu decizi daca intr-un mod placut sau unul plin de lacrimi si regrete.

Răspuns utilizator avertizat
| ChristianaFata a răspuns:

In primul rand...cati ani ai? Daca ai 25 e ok. Daca esti adolescenta lasa gandurile sexuale. Poti avea un iubit, dar mai mult nup. Pupicei