| fiara14 a întrebat:

Hey cum sa o conving pe iubita mea sa faca sex cu mine?

11 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cu timpul

| RAY a răspuns:

Din moment ce e iubita ta banuiesc ca sexul vine de la sine sau ai o virgina care te crede asexual a

| corbulalbrosu a răspuns:

Ii faci cunostinta cu "fiara" ta pe viu, bineinteles daca ai deja asa ceva.

| mihai69 a răspuns:

Întâi convinge-o că e iubita ta; restul vine de la sine.

Răspuns utilizator avertizat
| peperonies a răspuns:

Pot sa te ajut convingand-o sa faca sex cu mine.

| Anonimuserr a răspuns:

O chemi acasă, stați de vorbă și dacă îți vine să faci sex îi spui și gata că ar dori trebuie să accepte. Cam asta e tot. Dacă tot se fofilează înseamnă că nu prea vrea nimic de la tine. Sau îi este frică, sau se ferește. Trebuie să îi explici că într-o relație există și sex nu doar sărutări și mângâieri și atât! Toate relațiile se bazează și pe sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu vorbesti cu ea " vreau sex" sa stii ca ei nu ii se va sporii pofta de sex. fa-o sa isi doreasca sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie s-o convingi, trebuie ea sa vrea de buna voie si nesilita de nimeni. daca te milogesti de ea e posibil sa ii zici papa la relatie, sau poate ai noroc si accepta doar ca sa-ti faca pe plac iar apoi sa regrete. asta vrei? nu e mai frumos sa doriti amandoi, sa fie ceva frumos? sfatul meu: nu-i mai bate apropouri, nu mai adu in discutie... las-o pe ea sa decida daca e pregatita in primul rand pentru acest pas.

| kandaraki a răspuns:

O fata nu trebuie convinsa sa faca sex cu tine, sexul/dragoste se face in 2, de comun acord, trebuie ea sa te vrea pe atat de tare pe cat tu o vrei pe ea.

| Deyutzzu25 a răspuns:

Daca nu te lasa sa ii pui mana pe fund macar cand sunteti singuri sa nu ai asteptari.O aduci acasa, o iei in brate o papai etc... va incepe imediat