| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey, cuplurile casatorite, am o dilema care nu m-a lasat sa dorm toata noaptea. Cate dintre voi ati ramas in relatii bune cu nasii de cununie? Va intreb ca cunosc multe cazuri care s-au soldat cu violenta sau pur si simplu au rupt legatura si nu mai vorbesc deloc. Ati trecut prin asa ceva?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La cate am indurat incepand din copilarie scandaluri cu maicamea, dupa dezamagiri cu fetele si relatii scurte cu femei, am aflat de americanii care au inventat mgtow, de atunci fac parte din categoria lor si e mai bine in suflet liniste nu stres, si noi burlacii o ducem rau cateodata, nu murim oricum

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Noi am fost si suntem in relatii foarte bune cu nasii de cununie, chiar daca ei sunt foarte batrani, dar sunt ca si parintii nostri.

Personal, nu am auzit niciodata de cupluri care sa fii ajuns la cearta sau violenta cu nasii. Probabil ca sunt extrem de rare asemenea cazuri.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Relații foarte bune.
2. Nu.