| porcarumadalina a întrebat:

Hey,de ce cand ma masturbez(clitoris)ma doare dupa, si cred ca de la masturbare mi-a iesit la clitoris un nod rosu care ma doare, nu e tare mare.
Ce parere aveți despre asta?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai nevoie de ceva mai puțină presiune aplicată acolo și de mai multă tehnică, dar și mai mult lubrifiant.
„Buba" ar putea fi un coș, o iritație sau o ușoară infecție. Ceva mai multă grijă la igiena intimă, dar și la unghii - să fie bine tăiate și pilite, fără colțuri care să zgârie pielea foarte fină de acolo.

| GoldenZenith a răspuns:

Mai lasă clitul ala sa se odihnească, săracul.

| munteanuionvictor a răspuns:

Trebuie să intri în concediu.

| ShamelessQboy a răspuns:

Cred ca nu o faci cum trebuie, pui prea multa presiune pe clit, si nu uita ca este o zonă destul de sensibilă, cel mai recomandat pentru el cred ca ar fi o limbuta delicată!

| mihaidan43 a răspuns:

Sunt si alte variante. Dar nu le pot explica aici. rasarit_s@yahoo.com

| ctin23 a răspuns:

De ce nu te masturbezi cu degetele in pasarica? e si mai placut