| anonim_4396 a întrebat:

Hey, de la un timp de vreme, simt ca imi plac si baietii si fetele, dar la baieti nu ma atrage fața sau corpul lui, ma atrage penisul unui baiat si cand ma gandesc la un penis mă excit si daca incep sa ma masturbez cu gandul la penisul unui baiat, simt ca atunci cand (mi-o frec) ca vreau alt baiat sa mi-o bage in (fund), credeți ca sunt gay cumva? :///

17 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Bisexual preponderent spre homo.Acuma tu ştii exact ce simţi, şi asta se va contura o dată cu înaintarea în vârstă.

| mihai69 a răspuns:

Bisexual curios, deocamdată.

| Sofer a răspuns:

Gay o sa fi în momentul ce vei face aceasta realizare.

| Goete a răspuns:

Nu, da de unde!
Dar daca asa simti, fa cu baieti si ne ocupam de fete noi, ceilalti.
Nu e nimic rau in asta

| siriusblack98 a răspuns:

Cu numele și cu fața aia sincer nici nu mă mir.

| RKBlue a răspuns:

Mor cand vad atata bataie de joc din partea unora...
Daca te atrag si fetele si baietii, nepunand la socoteala ce parte a corpului anume, esti bisexual.
Sunt destule posturi in engleza pe reddit si quora in care diferiti barbati isi prezinta aceasta "problema"(care nu e o problema in sine)
Sunt atatea diferente intre tipurile de atractie incat nu poti spune ca ceva e normal sau nu(tinand cont, pentru bagaretii in seama, ca ne referim la persoane atrase sexual de alte persoane adulte, nu copii)
Poti incerca sa faci sex cu un baiat si sa vezi daca iti place.
Dar, tine minte:
1)Folositi prezervativ
2)Pregateste-te inainte prin curatarea "zonei"-nu vreau sa sun vulgar laughing (pentru asta, gasesti lucruri utile pe net, fiindca ar dura mai mult sa scriu)
3)Fii in siguranta. Orice metoda de cunoastere a unui partener sexual ai folosi, amintesteti ca trebuie sa ai grija la siguranta ta fizica.
4)Daca nu te simti pregatit, nu fa nimic.
Stiu ca probabil stiai, dar mai bine sa-ti reaminteasca cineva decat nu.
Poti de asemenea incerca sa experimentezi cu un dildo.
Pentru asta, din nou, sugerez sa cauti pe net si pe forumuri explicatii si sfaturi cat mai utile, pentru a nu iti cauza neplaceri.

| tzionut a răspuns:

Domnul meu daca esti chiar asa de curios cum e sa ti-o bage unul in fund, cumpara un castravete fabio, pune-i un prezervativ pe el si bagatil in fund. Daca iti place senzatia inseamna ca esti gay. Daca nu nu. Asteptam cu rabdare concluzia luata dupa experienta asta.

| Glenky a răspuns:

Poate sa te dui tu încuiat si păcătos mic.

| Glenky a răspuns:

Dap. Ești bisexual. Fa ce-ți place si ignora pe cei încuiați de aici.

| frestyfd222 a răspuns:

Sunt exact la fel, am 14 ani
Daca vrei sa vb pe insta
@andreisvrn
Ne masturbam

| Lss a răspuns:

Da. Cel mult bisexual, cel putin gay.
In timp o sa iti dai seama unde te situezi.
Cu tipe ai facut-o?

| Flacără0000 a răspuns (pentru Lss):

Da, si imi place, dar imi place si alt baiat sa imi dea mie ://

| Lss a răspuns (pentru Flacără0000):

Pai. daca iti place, esti deja lamurit?
E intimitatea ta, bucura-te de ea.

| Andrei96568 a răspuns:

Sunt disponibil oricând

| Flacără0000 a răspuns (pentru Andrei96568):

Ai snapchat?

| Lawrrrr a răspuns (pentru Flacără0000):

Cum esti pe snap?

| frestyfd222 a răspuns (pentru Andrei96568):

Vrei sa ne dam laba unu la altul si sa ne o sugem? instaul meu este andreisvrn