| Deadbitch a întrebat:

Hey, deci am nimerit în asa situație ca am vorbit cu un băiat undeva 5luni și... El știe ca îmi place de el iam spus-o, dar nu mi-a dat un răspuns concret. Cind ne vedem la scoala ne zâmbim și ne salutam atit...nu aveam sa am îndoieli ca nu-i place dacă un prieten dea lui nu mi-ar fi spus ca el ma place un pic și se emoționează cind ma vede.
Deci ce sa cred ma place sau nu? Nu vreau să-l întreb direct.

2 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca i-ai spus si nu ti-a zic nimic concret e un semn de prietenie faza ca va zambiti sau cel mai bun caz e ultimul timid din lume

| natynatan8521 a răspuns:

Zi și tu pe Facebook/Skype, e mult mai ușor așa...