| Comatose a întrebat:

Hey deci am sters id unui baiat, nu i-am dat ignor ci delete., intrebare este cand voi intra pe mess lui ii va aparea ca sunt on? sau nici lui nu-i va mai aparea, uitati cum sta treaba sunt indragostita de un baiat adica el m-a facut sa ma indragostesc de la inceputul anului se uita non-stop la mine foarte insistent.si am inceput sa ma indragostesc de el, in sfarsit am intrat pe afcebook lui i-am dat llikeuri o gramada si el nu mi-a dat nimic... i-am luat id de la Info si l-am bagat ...nu stiam ce sa-i spun dar pana la urma mi-am facut curaj si l-am intrebat dc se tot holbeaza? si mi-a dat 1000 de semne laughinglaughinglaughinglaughing si a zis ca mi se pare. am fost suparata mult timp si am spus sa nu ma mai uit la el si sa nu mai ies din cls la 2 cand scapa el.asa si am facut si de atunci nu i-am mai spus nimic, acum cand am intrat pe facebook el pusese o poza in care vorbea cu una si se juca X si 0 intelegeti voi. si m-am cam suparat ca din ceam citit eu vorbea cu ea foarte calm, mi s-a parut wear si am zis ma daca nu m-a bagat nici pana in ziua da azi in seama inseamna ca nu ma place! chiar daaca la scoala au observat si colegele cum se uita, si acum cand am vazut fofografia am zis PUNCT! si l-am sters din lista de mess (pff ce am mai scrislaughing) plus ca am pus-o pe o colega sa intrebe o colega de-a lui daca e rusinos. si a spus ca nu este rusinoas e chiar foarte indraznet tot cel deranjeaza spune pe fata. eu nu intelegeam un lucru inainte sa aflu ca e indraznet. in vacanta il vazusem cu pr ei pe faleza pe tipa o cunosc ea e a 9 si el e deo seama cu mine a 8, ma miram ca tipa pe nume adelina e foarte indrazneata si cand i-am vazut impreuna am ramas masK. si, eu credeam cai timid si nu mi-a zis adv ca ma place (asa crec eu ) dar cand am aflat cai indraznet fff indraznet mia picat fisa si mi-am dat seama (in momentu asta) ca el niciodata nu m-a placut. dar dc se uita asa insitent? pana si colegele mele WOW ce se holbeaza! dar in fine intrebare e: i-am dat delete lui ii mai apar cand intru?

2 răspunsuri:
| Rox08 a răspuns:

Da,tu apari la el in lista, Doar tu nu-l mai vezi pe el!
Mult succes

| Anomaramona a răspuns:

Da inca ii apari. Trebuie sa-i dai ignor ca sa nu mai apari on in lista lui.