| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, am o dilema care ma opreste sa fiu productiv la munca si iar m-am certat cu seful. Cum reactionati atunci cand sotul vine acasa obosit de la munca si voi sunteti imbracate sexy pentru sex iar el va refuza pe motivul ca e obosit si nu are chef? Am auzit ca la oamenii casatoriti sexul e pe ceas contra cronometru si foarte rar. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Sună precum a secvență din Neveste disperate.
Cum aș reacționa? I-aș respecta decizia. Next time.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da omul casatorit o face mai rar datorita rutinei.

| Adry05 a răspuns:

Eu n-am pățit, oricât a fost de obosit laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Tu vezi prea multe filme laughing
In primul rand, o femeie maritata nu sta imbracata sexy acasa, mai ales daca are copii si gramezi de treburi: gatit, spalat, calcat, facut lectii cu copii, samd.
Doi, chestia cu sexul si oboseala este valabila pentru femeie, ca barbatul are intotdeauna chef, lui i se scoala imediat cum vede un san sau un picior. Foarte rar barbatul nu are chef si atunci poate fii pentru ca ar puta avea o alta iubitica la care se gandeste, ori a baut cam mult si nu mai are erectie, sau pur si simplu este obosit si adorme cum atinge perna.
Cand cei casatoriti fac sex, nu-i nimic pe cronometru, ca nu mai sunt adolescenti sa se scape pe ei in cateva secunde si nici nu le mai este teama ca-i prind parintii, asa ca, au timp destul de mult sa se satisfaca, cat doresc.
In ce priveste raritatea sexului, apare dupa 50-60 de ani, cand mai scade si libidoul happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar unde lucrezi tu, daca nu te superi? thinking Ca seful asta al tau si subiectele de discutii... parca toate oamenii care au aceste probleme lucreaza acolo laughing (la asa zisul loc de munca... )

La oamenii casatoriti probabil ca este si nu este pe ceas, depinde de fiecare persoana in parte si de relatia pe care o are.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru DoarBogdan):

Lucrez la o multinationala importanta in Bucuresti nu am voie sa dezvalui numele

| Sofer a răspuns:

E adevărat ca sexul e mai rar. Când sunt refuzate le zboară gândul ca are pe alta și ca nu mai e frumoasa pentru el.

| ancaval a răspuns:

Ce idei ai! De unde îți vin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dau cu tigaia in cap