| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum ati reactiona daca sotul dvs in timpul liber da ador la colega lui de servici pe Facebook si vb pe messenger?

Răspuns Câştigător
| Corban_Alexandru_1982 a răspuns:

I as pregati un sex surpriza

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci neaparat ambele? Si "ador" si sa vorbeasca pe Mess? thinking

| Freya1 a răspuns:

Nu prea cred ca are de ce sa dea ador altor fete, iar daca nu are de vorbit ceva legat de munca nu are ce sa vorbeasca.

| Sofer a răspuns:

De ce ar fi rău să dai ador la fete bune?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Sofer):

Din prisma barbatiilor nu e rau dar din prisma sotiilor... fereasca sfantul

| 09Ioana09 a răspuns:

Divorț, nu are de ce sa dea ador. Cine știe ce vorbește cu ea și ce se întâmplă la munca între ei