| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey domnisoarele cum ati reactiona daca ati afla ca iubitul vostru lucreaza la circ ca clown?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Ar fi onorata ca ii s-ar îndeplini fantezia sa facă sex cu un clovn.

11 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

CASHcavalul sa iasa. Dar clownii nu mai sunt la circ. Ii gasesti pe YT, FB, Instagram si la pozele de profil alea unora.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pff, da' tot am vrut să îți zic...
Ce bine ti-ai ales poza de la avatar! Nici nu ti se potrivea alta...

| SilentRain a răspuns:

Îl întreb dacă știe sa gătească, ca altceva nu ma interesează, poate sa lucreze și la maturat pe stradă
Harinc sa fie

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru SilentRain):

Observ ca nu ai standarde deloc

| SilentRain a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

După tine VacaNebuna, nu exista standarde sau limita morala

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mai important decât standardele înalte, e dragostea, sufletul, umorul și caracterul bun, iar dacă eu găsesc toate aceste lucruri la el, nu contează dacă e clown sau nu. Până la urmă clownii sunt drăguți. happy

| Werrich a răspuns:

Dacă ies bani de ce nu?

| Werrich a răspuns:

Un clown primește onorariu de 500 lei pe 3 ore de show la aniversările copiilor. Eu zic că merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi indiferenta. Nu e ceva nici wow, nici naspa. Cred ca exista cate un clown in fiecare baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Aș fi amuzată. big grin Nu l-aș judeca, nu m-aș despărți de el.