| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Eram la un magazin, si baiatul care imi place (el stie) era acolo si cand eram de departe si intram se uita mult, insa dupa ce am ajuns langa el....sa intors si se uita la vitrina. Cum credeti este suparat? Este un semn rau?

Răspuns Câştigător
| munteanuionvictor a răspuns:

Nu e supărat. Era în public și a vrut să fie discret (să nu se holbeze)deoarece putea fi văzut de cei din jur; sau e timid.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ShamelessQboy a răspuns:

Este doar rusinos, asa pățesc băieții când întâlnesc fata potrivita, se pierd se fastacesc