| Catawtfaw a întrebat:

Hey...eu sunt Mihai și am o întrebare.
De la un timp...am început să am o înclinație spre băieți, dar nu să îi plac sau ceva..doar să știu cât de mare au penisul.
Știu că este o întrebare stupidă...dar ar trebui să mă sperii de asta?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ce tampenie, doar ii intrebi cat o au si nimic mai mult ca nu va sti nimeni laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Cum vine asta ai o inclinatie spre baieti dar nu i placi? Ai curiozitatea de a vedea ce se ascunde in pantalonii lor. Vrei sa faci un studiu probabil.