| Babydin4you a întrebat:

Hey! Exista sanse ca un baiat de 20 de ani sa se indragosteasca de o fata de 14? Daca cunoaste-ti relatii intre astfel de persoane, imi puteti da detalii?happy Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Mihaela_Ichim_1996 a răspuns:

Se poate dar depinde de felul lui daca e mistocar si... nu are rost daca e baiat cuminte se merita doar incearca sa vezi cum se poarta ...am o amica e cu un tip de 5 ani si ea avea 13 ani el 21 deci se poate, depinde de caracterul lui happy dai funda?

16 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca exista asemenea relatii, este bine dpdv legal sa ramana platonice pana fata implineste 15 ani, si bine dpdv medical pana cel putin la 17 1/2 ani.

| Purec a răspuns:

Pai se poate. Adica daca unul de 20 sta cu una de 14, inseamna ori ca prea prost sa isi gaseasca una de varsta lui, ori ca e prea urat sa isi gaseasca una de varsta lui happy Ori e maniac dupa sex. Daca te atrage un astfel de baiat, baga tare si sari pe el laughing

| 愛日本 a răspuns:

Intre parintii mei sunt 11 ani... si intre parintii verisoarei mele... dar atunci erau alte vremuri acum baietii astia vor doar ''o mica distractie'', de ce ar cretse ei o fetita de 14 ani cand poate fi cu una de varsta lor si ar putea face orice? Lor le plac fetele mai micute pentru ca sunt usor de prostit.

| Giulia97Anna a răspuns:

Da cunosc foarte multe relatii cu diferenta mare de varsta.Una dintre ele este cea a parintilor mei, de 9 ani si se pare ca au o casnicie de 17 ani.

| andr33hk a răspuns:

Sansele sunt foarte putine. Singurul lucru care l-ar poate face interesat de o fata cu varsta de 14 ani este virginitatea. La varsta aceea foarte multe fete sunt usor de fraieri. Totusi mare atentie!

Sper ca ti-am fost de folos. Ai grija in continuare!

| neutrino a răspuns:

Un baiat ratat si pe care nu-l duce nici capul, poate face asa ceva.

| h3r a răspuns:

Da...și el își bate joc. Nu poți fi și tu cuminte? Nu poți sta în banca ta? Ce treabă ai tu cu un viitor pușcăriaș?

| Cristiann25 a răspuns:

Esti dispusa sa il bagi in gaura neagra de unde n-o sa mai iese niciodata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? dar majoritate nici nu stiu ce vor dar sa mai stie daca iubesc sau nu laughing stiu un singur caz, au impreuna vreo cativa ani par sa se iubesc happy

| suntZeu a răspuns:

Nu te incurajez sa faci asta, gandeste-te bine...nu sunt mama ta sa iti narui visele dar ce crezi ca ar putea vrea un barbat de 20 de la o fata de 14? Cred ca ai suficienta minte sa iti dai singura raspunsul

| SparkleO a răspuns:

Da, se poate, dar crede-ma, fata se indragosteste de el, nu el de ea. el profita si atat de inocenta fetei. se lauda prietenilor ca are o virgina, apoi dupa ce o fac, la vreo 2 luni de relatie, o lasa balta.

| LisaZafre a răspuns:

Sunt 2 variante : ori e dragoste adevarata si el este dispus sa te lase sa mai cresti, ori e doar pe interes si cauta doar sa te f**a dar posibilitatea exista. cunosc un cuplu in care doamna e mai mica decat sotul ei cu 8 ani tongue si sunt impreuna de cand erau la gimnaziu.

| ChemoshRDB a răspuns:

Da...dar nu sunt sanatoase relatiile astea. Adica ori vrea ceva anume ori te foloseste ca a 5-a roata

| uybvawkbdxskj a răspuns:

Da este posibil ca un baiat de 20 de ani sa se indragosteasca de o fata de 14... a fost si cazul meu.un prieten de-al fratelui meu (19 ani si putin) a venit in vizita si apoi mai mult de jumatate de an imi tot spunea ca ma iubeste, si chestii d-astea (eu nu aveam nici 14 ani) si am citit din comentariile de mai jos ca acei baieti vor doar sa ne fure virginitatea, nu este adevarat, nu toti sunt la fel..acel baiat imi dadea sfaturi si-mi spunea mereu sa nu-mi incep viata sexuala pana nu simt eu nevoia, si sa am grija cu cine o fac, sa ma protejez si mai multe..asa ca Da este posibil ca un baiat de 20 de ani sa se indragosteasca de o fata de 14 (a trecut mai mult de un an de cand acel baiat e indragostit de mine, si tot nu se da batut.)

| 1987543G a răspuns (pentru uybvawkbdxskj):

Sunt exact in situatia ta! Moor laughing))))

| Adrian_Onaca_1989 a răspuns:

Ce tot vb mai...eu am 24 de ani si prietena mea 16 si suntem de 2 ani impreuna acum de 10 luni sta la mine. Toti va ganditi ca gata are 14 ani si vrea doar sa o f**a depinde de persoana ca discutii din astea a avut si a mea cu toata lumea si uite ca nu a fost asa...ai grija doar sa nu ii dai ce isi doreste prea repede!