| Lukasssz a întrebat:

Hey fete si baieti,am o intrebare, ce calitati trebuie sa aiba viitorul vostru partener? Bani, masini, frumusete, inteligenta, comportament? Ce este cel mai important pentru voi (la momentul actual)?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inteligenta primeaza! Vocabular, comportament, seriozitate, sinceritate si fidelitate, sunt calitatile care m-au interesat intotdeauna la un barbat.
Bani si masinile sunt pe ultimul loc, fiindca acelea le puteti face impreuna, daca exista dragoste si intelegere in cuplu.

| Goete a răspuns:

Banii si masinile tinse par calitati ale unei persoane, sau folosase materiale pe care le poti avea de la ea?

| CIaudiu a răspuns:

Inteligenta, comportament, seriozitate, sinceritate si fidelitate.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Să aibă înțelepciune.Să aibă capacitatea de a lua singură decizii legate de viață fără a fi influențată și manipulată de nimeni și nimic. Dacă are astea restul le facem împreună.

| AndreeaWTS a răspuns:

Pentru mine cel mai important e, ce NU trebuie să aibă.
Să nu fie prost și să mai fie și mândru de chestia asta.
Unul care are suficient creier, le poate avea și pe majoritatea celorlalte.