| anonim_4396 a întrebat:

Hey Fetelor! 1 Ce credeti si ce ati face daca un baiat pe care nu-l placeti va saruta?

8 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Pai asta ar insemna sa reuseasca sa ma tina cu forta, ceea ce nu e prea usor. Cred ca l-as lovi.

| Hpzox a răspuns:

Ma-s sterge la gura. laughing

| gohsty a răspuns:

Daca ea nu te place si ai incercat ai incercat dar degeaba, las-o moarta.Indragosteste-te de altcineva: prietena cea mai buna, colega de clasa, o fata din alta clasa...etc.Ai grija sa nu fie fitoasa.
Si ca sa raspund, i-as da un pumn la ****. Data viitoare cand vrea ceva sa isi puna ghiloti anti-glontlaughing(vb din experienta)

| missoriginal a răspuns:

Hmm...cred k i`as trage o palma buna de ar face cunostiinta cu pamantul.
Logic ca as crede ca e un nesimtit care se trezeste sa ma atinga.Mai ales k nu il plac/placi

| SecretLady91523 a răspuns:

Hmm... Daca nu iti place de ce te gandesti la acest lucru?batting eyelashes. Pai oricum probabil i-as trage una sub centura.batting eyelashes ca sa fiu sigura ca nu o sa se mai repete.laughing

| SWAGGER a răspuns:

Nu sunt fata dar as dori sa raspund, deci...1 l.as pocni laughing)

| crazy14 a răspuns:

Pai as crede ca ma place si totusi i-as da una peste fata ca sa nu mai faca data viitoare!laughing

| SweetAll a răspuns:

la's pocni j apoi las injura