| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, ati recurs vreodata la gestul de a intepa prezervativele iubitului ca sa ramaneti insarcinate sa il prindeti si sa il tineti langa voi?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Tu nu stii cu cine vorbesti, verginica e burlac schimbator de femei ocazional.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Caz real, al unei proaste, care s-a ales cu dosar penal:

https://www.digi24.ro/......ft-1813899

| Violleta2022 a răspuns:

Nici un barbat de pe fata pamantului nu va sta fortat langa una, doar ca i-a facut un copil!
Mentalitatea asta este demult disparuta din viata noastra.
Acum exista divort si pe barbat nu-l mai tii cu forta, nici daca-i faci 5 copilasi.

| Hammurabi a răspuns:

Da, mi-a făcut mie una așa.
Dar m-am prins și le-am lipit la loc. rolling on the floor

| J0B0MAT a răspuns:

Vezi că toate fac așa, nu te lua după ele. Ai grijă, controlează-le bine.

| Lukasssz a răspuns:

Am vazut si cazuri din astea...

| brokxy a răspuns:

Mai bine îl leg de pat si îl țin așa pe veci lângă mine laughing laughing laughing Decât sa-mi distrug eu mie viața cu un copil! Fac copii cand m-oi plictisii de viață si voi vrea urmași laughing laughing laughing

| Emma24dsxd a răspuns:

Nu,si daca e sa stea va sta pentru copil dar daca nu te vrea nu iti va acorda atentie si va face tot ce vrea oricum si nu vei fi fericita ..pe cineva care nu te vrea nu il poti tine fortat

| Emma24dsxd a răspuns (pentru mgtow):

Si de unde sa stiu eu cine e in spatele contului? am raspuns la intrebare doar

| mgtow a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Tu nu stii cu cine vorbesti, verginica e burlac schimbator de femei ocazional.