| Cheo0S a întrebat:

Hey fetelor, ce va determina sa nu blocati disperatii/obsedatii din dm uri oricat de multe mesaje v-ar trimite?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba îi blochez.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu intotdeauna i-am blocat!
Nu inteleg de ce generalizezi tu, daca ai vazut o proasta nu inseamna ca toate suntem la fel.

| Violleta2022 a răspuns:

Am uitat sa-ti spun: vezi ca exista o functie "ignor" si ppoti aapela la ea sa ignorii obsedatii.

| alexandraionela1234 a răspuns:

Nimic. Întotdeauna ii blochez pe ăștia disperați

| Cheo0S explică (pentru alexandraionela1234):

Si atunci de ce n-ai bloca un baiat de care ti-a placut dar nu ii Mai raspunzi la mesaje si IL ignori in viata reala?

| Slovcehov a răspuns:

Eu ii blochez. Dar isi fac alte conturi.

| Cheo0S explică (pentru Slovcehov):

Inseamna ca te plac.

| alexandradlr a răspuns:

Nu știu, eu vad ca majoritatea dau Block.