| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reactionary atunci când locuite cu iubitul la el în apartament iar de fiecare data când vreți sa faceți dus el verifica apometrul și înainte sa intrați voi la baie și după? Cum gestionați situația asta scăpată de sub control?

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Tura viitoare verific su eu cât sta el la dus laughing

2 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Buna intrebare asta.
Vorbind la modul cel mai serios chiar e naspa sa stai cu una care sta o ora in baie, in ritmul asta platesti o gramada la utilitati si te mai scapi si pe tine cat timp sta ea la baie.

| blackann a răspuns:

rolling on the floor) incredibil