| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reacționați atunci când ieșiți în oraș cu un băiat, observați ca el fluiera după chelner în loc sa ridice mana, întâlnirea decurge lin și frumos iar la final când aduce chelnerul nota de plata observați ca băiatul devine palid, i se înroșesc ochii, începe sa transpire și sa respire greu și se preface ca leșina ca sa nu plătească consumația. Cum gestionați situația asta?

Răspuns Câştigător
| Allhambra a răspuns:

Îl iau la palme până își revine. Sau până îl fac să fluiere din nou. laughing

12 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Să plătească că nu e greu.

| AdioTPU a răspuns:

Îi arunc cu apa dintr-un pahar pe față, poate își revine laughing

| ILoveBlackCats a răspuns:

Nu as iesi in oras cu asemenea băiat. :\

| dullcat a răspuns (pentru ILoveBlackCats):

Intrebarile astea oricum sunt inventate mereu. laughing

| ILoveBlackCats a răspuns (pentru dullcat):

Lol

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru dullcat):

De ce crezi asta, vreau un argument

| dullcat a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Mi se pare ca mereu ai aceeasi formulare scurta pentru situatii care par ipotetice, si doresc doar sa starneasca replici pe aici.Mi-e foarte greu sa cred ca ai asa de multi prieteni care trec prin situatiile date, care ti se confeseaza pentru un sfat, iar tu intrebi aici? Unele zici ca sunt luate fix din filme sau seriale, mai ales ca sunt mai multe pe zi.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru dullcat):

Majoritatea situațiilor prezentate de mine sunt trăite de colegii mei de servici, noi socializam foarte mult la cafea, pauza de tigara și la pauza de masa. Restul situațiilor sunt taie de mine și prietenii mei. Toate situațiile sunt din viață reala nu din filme

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru dullcat):

Mulțumesc pentru argument

| dullcat a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Am inteles.Multumesc si eu pentru raspunsul civilizat.

| whitelore00 a răspuns:

Easy. Ma dau la chelner si nu mai planteste niciunul dintre noi

| whitelore00 a răspuns:

Plateste