| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reactionati atunci cand iubitul vostru cu care sunteti de 20 de ani impreuna va spune ca nu e pregatit sa va mutati impreuna si sa duceti relatia urmatorul nivel?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Ai formulat greșit întrebarea.
"iubitul vostru cu care sunteti de 20 de ani impreuna"
nu mai e "hey fetelor"
E hey pensionarelor. rolling on the floor

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adică dacă l au așteptat pe respectivul 20 ani ar trebui sa mai fie vreo reacție la 20 ani și 1 luna?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o logica scenariul asta, ca nu poate fii real!
Inca nu am auzit in viata mea sa ai un iubit timp de 20 de ani si sa stati in case separate!

Mai, daca stau mai bine si ma gandesc este posibil numai DACA amandoi sunt la azilul de batrani si nu-si mai aduc aminte de ce s-ar muta impreuna laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu imi pot inchipui asemenea scenariu.rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Ceva nu e in regula aici. Cine are relație de 20 ani și nu s-au mutat împreună până acum?

| anonim3247 a răspuns:

S-ar despărți și fiecare ar trăi singur.

| AdioTPU a răspuns:

In 20 de ani eram si casatoriti, nu mai era nevoie sa-i cer sa ne mutam impreuna laughing

| maslinitza a răspuns:

Păi dacă aș fi de 20 de ani împreună cu iubitul meu și mi-ar spune că nu e pregătit să locuiască împreună cu mine, m-aș despărți de el și aș încerca să-mi trăiesc anii de pensie cât mai fain.