| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati cand iubitul vostru nu are bani sa va scoata la un suc intr-un local la caldura si va tine in frig prin parcuri?

Răspuns Câştigător
| Silviu0792 a răspuns:

Voi care puneti intrebari din astea va JUR aveti o imaginatie foarte bogata, scenariul de il zici tu nici in vise nu s-ar intampla la cum sunt femeile in ziua de azi

13 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Multe il lasa, sa fim seriosi. In ziua de astazi se promoveaza un statut financiar puternic, iar faptul acesta le ridica multor femei egoul, pretentiile la un baiat precum vezi doar in serialele de pe Netflix, nici acolo in toate laughing.

| Sofer a răspuns:

Cumpăr sucul și îl bem acasă la ea.

| SG1995 a răspuns:

Sorin Lavric avea date-uri prin cimitire, deci e o îmbunătățire. laughing

| Lukasssz a răspuns:

Ce ai spus tu acolo e imposibil, nu ar sta in veci cu unu care nu are bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista genul asta de fete care sa acepte un băiat asa de rănit. Exista cândva în povesti.
Nici măcar în citate nu se regăsesc.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici Eva nu a fost vreo sfanta rolling on the floor. Totusi, a reusit ca prin ea sa se dea nastere la unele femei demne de apreciat. Partea buna este ca baietilor cu cap le fac treaba mai usoara inca de la inceput, ca nu cred ca ar vrea nimeni intreg la minte o asemenea persoana nociva in viata lui. Dragoste creata de pe urma a ceva material thinking, hmm, ce ciudat...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Cum o înveți asa o ai. O înveți cu cadouri scumpe ți ai săpat singur groapa și cel care o va cunoaște după tine. Dacă nu ar exista naivi nu ar exista nici pipite cu figuri și materialiste. E ok ca nu sunt toate în aceeași categorie, dar sărac lipit încât sa nu îți permiți sa ii dai un suc nu o sa acepte niciuna niciodată decât dacă e nebuna complet. Da, unele nici nu te cunosc bine și își permit sa îți ceara bani, și nu îți cer puțin deloc!
Din păcate fetele bune sunt cam luate.
Nu doar femeile, toată societatea se degradează din ce în ce mai mult pe zi ce trece, sinceritatea o găsești doar în basme /vise.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Este bine sa lasi totul cat mai natural sa vezi cum se comporta in orice situatie, astfel ii vei vedea adevarata fata, nu sa fie ca un robot, sa apesi pe un buton si sa se comporte asa cum doresti tu. Daca adevarata ei natura este de kk, atunci asa sa fie, a evoluat la forma sa adevarata, ca un pokemon laughing!
Eu prefer una care sa imi iubeasca caracterul, nu portofelul, care, apropo, genul de tipe sunt un red flag. Ironic este ca tipele bune sunt luate tot de astia care mai au ceva in portofel, ma refer comparativ cu cei care nu au nimic sau sunt aproape pe 0.
Cat despre persoane - cei buni sunt eclipsati de marea masa daunatoare, trebuie doar sa ii cautiwinking.

Răspuns utilizator avertizat
| BoboBobo6717 a răspuns:

Banii ca banii, dar să mai fie și asa prost ca tine. Vai Doamne.
Că numai tâmpenii postezi, te plictisești grozav si din păcate nu o numesc o imaginație bogată, ci mai degrabă prostie.

| dorelGolf4 a răspuns:

Da banii pe droguri n are timp de tirfe

| dorelGolf4 a răspuns (pentru dorelGolf4):

Da ba ca bine zici

| LeCaras a răspuns (pentru dorelGolf4):

Ca bine le zici Dorele!?