| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati cand va duce iubi la un suc si dupa ce dati comanda de suc el cere nota ca sa nu mai comandati?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Încep să fiu îngrijorat de "peisajul" în care trăiești de pui întrebări de genul ăsta.
E un suc, ce naiba, doar nu îi cumperi un BMW și te temi să nu vrea încă unul. laughing
Dar poate ai dreptate. Că dacă bea două sucuri, după aia poate vrea și la wc, și dacă e cu plată? Încă o cheltuială în plus pe care trebuie să o suporți.

| FreddieM a răspuns (pentru Hammurabi):

Am observat și eu ca prea insista Verginică pe tema asta. Nu ma mir ca încă nu l-a strâns vreuna de pe drumuri.
Cheers

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca-i nimic de reactionat aici, posibil ca bietul baiat sa nu aiba bani in ziua aaia si atat si-a permis.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate se grabeste si vrea sa plece direct dupa.

| Strwberrs a răspuns:

Nu mai merg la restaurant cu elhappy