| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, imaginati-va urmatoarea situatie scapata de sub control. Iesiti cu iubitul la intalnire si el va duce la un restaurant si cere un meniul zilei la 15 ron pentru amandoi. Ii zice chelnerului sa va aduca voua ciorba iar el mananca friptura cu cartofi prajiti. Chelnerul intreaba daca doriti ceva de baut iar iubitul spune ca nu aveti nevoie pentru ca ciorba e lichida. Cum ati reactiona in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Ma duc si iau și eu un meniu la 15 lei, și mă pun la alta masa. Dar de văzut nu ma mai vede vreodata laughing.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

As manca cu placere ce mi s-a pus in fata si nu as comenta, dar la iesirea din restaurant as inventa un motiv sa plec de urgenta si sa dispar din viata lui.
Un om inteligent, cand nu are bani in buzunar, nu-si invita iubita la restaurant. Iar asta s-a dovedit un prost sau zgarcit si sincer, nu i-as mai acorda vreo sansa.

| J0B0MAT a răspuns:

Sărăcie

| 1997onur a răspuns:

Inteligent omu laughing))

| Strwberrs a răspuns:

Ii dau ciorba peste nas iubitului.

| ZyRRe a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=MrSWBoCJStw

Nu poți fi și tu mai original dacă tot postezi pe aici zilnic? :))

| Antoniuh a răspuns:

Nu e chestia de bani (pe care aparent nu ii are). E vorba despre comportamentul lui și despre faptul că se înjosește singur. Pe mine, dar și pe el. Ceva ce nu se accepta