| SaRiNoOtZa a întrebat:

Hey guys! Cum vi se pare fetele care poarta ochelari de vedere? Sunt atragatoare sau dimpotriva? Va-ti intalni cu o fata care poarta ochelari de vedere?

Răspuns Câştigător
| rockirm a răspuns:

Da din punctul meu de vedere fetele cu "bicicleta"=ochelari mi se par atragatoare de ce nu? de intalnit DA am intalnit este vorba de sotia mea!
oricum nu cred ca un om cu capul pe umeri cantareste apetitul sexual, inteligenta, frumusetea si mai stiu eu ce caracteristici dupa ochelari. baieteii si badaranii se uita la fund si sani iar barbatii si oamenii inteligenti cauta privirea si gesturile interlocutorului.
multa bafta si uita de complexul ochelarilor

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pot fi si atragatoare si urate pentru cel care vrea sa fie cu una asa sai fie de bine

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă sunt ochelari de bun gust, nu este nicio problemă.
Sănătatea este pe primul loc.
Pa, pa.

| RXN a răspuns:

Eu chiar doream sa port ochelari, aveam eu o maaare fixatie intr-o perioada. Mie mi se par frumoase, mai ales daca stiu sa-si aleaga rama si modelul ochelarilor astfel incat sa le avantajeze fizionomia.
Poarta-i linistita si ai incredere in tine.>big grin

| Damian a răspuns:

Cat timp nu sunt funduri de borcan este sexy... da cum sa nu, numai sa ne potrivim

| dnxbv a răspuns:

De cand se uita baietii la fata fetelor?! laughing
Stai linistita, esti frumoasa si cu ochelari. Poarta-i linistitawinking

| Marcelino a răspuns:

Da, m as intalni, si as da atentie fetei, nu ochelarilor. Fata conteaza...

| BoBBy a răspuns:

Depinde de la fata la fata, la unele le sta bine, la altele le sta mai putin bine happy

| YqLmX a răspuns:

Am citit putin printre mesajele voastre si m-a busit rasul, stim cu toti foarte bine ca majoritatea baietilor se uita dupa fizic, si eu port ochelari si imi sta foarte bine ba chiar am avut si doua prietenesmug...trage si tu concluzia!

| pacalici a răspuns:

Nu conteaza daca o plac o plac si cu ochelari

| SatanaInIzmene a răspuns:

De ce nu? Daca au ochelari sunt condamnate sa moara virgine? Trebuie sa le scape cineva de probleme, deci, da, m-as intalni.

| Ady00pk a răspuns:

Mi se pare sexyhee hee

| Ingerasull99 a răspuns:

Fosta prietena poarta ochelari, ii dadea jos numai cand dormea si cand ne...

| Ecou a răspuns:

Pai daca ar fi sa aleg dintr-o 2 fete frumoase... una cu ochelari si una fara as alege-o pe cea cu ochelari

| BurN a răspuns:

Normal! Nu conteaza ca porti ochelari de vedere/sau nu, conteaza cum sunt ele la suflet si stii ca doar acei ochelari o ajuta sa vada mai bine daca are probleme cu dioptriile.

| Julian1stb a răspuns:

Foarte atragatoare big grin Normal ca m-as intalni big grin Am fantezii cu tipe cu ochelari, stii tu care laughing

| dalila a răspuns:

Buna. daca iti alegi o rama fruoasa la ochelari o sa fii f sexi.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca sunt cam nimfomane adica f...cioase rau de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara ochelari! natural 100%

| Nutzu03 a răspuns:

Nu conteaza cu ochelari, fara tot aceeasi persoana esti. eu de exemplu nu conteaza ca fata are sau nu ochelari trebuie sa fie frumoasa sau mai putin frumoasa sau draguta dar sa fie frumoasa la interior. @dnxbv normal ca pentru tine e asa ("de cand se uita baieti la fata fetelor") ce'i care se uita la fata unei fete stiu ce vor, stiu sa vada o fata in toata sp[lendoarea ei, si in toate calitatile ei. adica esti un Incompetent, un ipotent si un needucat. depinde acum sunt fete care le sta bine si cu si fara ochelari sunt unele care le sta bine numa cu ochelaria sau le face mai frumoase ochelari sau fete care le stii de o viata cu ochelari si cand o vezi fara ti se pare ciudat tare parca are capu denivelat in fine ideia este daca iti sta bine de ce nu? Io unu cand imi iau un accesoriu nu'mi pasa ce zice lumea daca imi sta bine e super okey. deci in concluzie mai "••♥¢яazу ♥gιяℓ ♥••◕◡◕ " raspunsurile mele sunt:
-Cum vi se pare fetele care poarta ochelari de vedere? Sunt atragatoare sau dimpotriva? Mi se par ca si cum nu ar avea doar ca ochelari sunt ca un accesoriu cool. depinde de fata nu judec inainte de a vedea cum este la interior si par la fel de atragatoare la fel ca cele fara ochelari.
-Va-ti intalni cu o fata care poarta ochelari de vedere? DA doar am mai zis ce vreau de la acea fata... mersi ca ai citit happy