| anonim_4396 a întrebat:

Hey guys big grin am si eu o nelamurire si am dori niste sfaturi de la voi. Iubitul meu mai vorbeste inca cu fosta si asta ma nelinisteste straight face nu sunt geloasa.cu toate ca urasc gelozia laughing dar vorbeste pe mess cu ea aproape toata ziua. si ii spune anumite lucruri intime din relatia noastra care ar trebui pastrate si nu spuse oricui (mai ales ei). Eu ii stiu parola de la id si mai intru pe id-ul lui si-i verific si arhiva.La un moment dat ma enervasem si no mai suportam. si i-am zis sa intrerupa orice relatie cu ea si sa nu mai vorbeasca cu ea prin nicio metoda laughing el a fost de acord nu a fost impotriva deloc. mi-a zis ca a dato la ignore. dar cand am intrat ziua urmatoare nu era deloc asa. ci doar o sterse din lista ca sa no mai vad eu laughing in fn. in ultimele zile il intreb daca mai vorbeste cu ea. si el ma minte normal si zice ca nu laughing si acum am descoperit ca vorbeste cu ea de pe alt id al lui ca sa nu vad eu. intentia lui este tot de a vorbi cu ea straight face si nu stiu ce sa fac. avem 1 an si jumate aproape impreuna. si insa am o frica in mine. pur si simplu mi so facut scarba de fosta.no mai suport(mai ales ca suntem in acelasi liceu eu si ea). As vrea sa ma sfatuiti ce as putea face. o modalitate prin care sa nu mai vorbeasca cu ea deloc niciodata. vreau sa dispara o data din viata lui laughing Mentionez ca el nu stie ca ii citesc mesajele laughing si nu trebuie sa stie. multumesc mult :* si astept raspunsuri big grin

Răspuns Câştigător
| Bruunetzellu93 a răspuns:

Pai il speri unpik. cu cate-va vorbe.tongue si pe fosta o tragii de parlaughing

6 răspunsuri:
| kirin a răspuns:

Fata draga.ii spui ca termini cu el daca nu intelege si ii spui ca i-ai citit mesajele de pe mess si il pui sa aleaga. daca tine la tine bv lui si te alege. daca se dovedeste ca nu inseamna ca statea cu tine de plictiseala sau pentru sex (in caz ca ai facut cu el) si sa nu plangi dupa el daca o alege pe aia ca nu are rostwinking cel mai bun sfat.succes!

| annaangel17 a răspuns:

Spune-i si tu ceva, vorba lui bruunetzellu, il sperii putin.
Dar poate ca sunt doar prieteni.

| corinaioana28 a răspuns:

Buna iti recomand si www.lenjerie-fantasy.com au preturi bune si produse super sexy.Iar despre echipa lor numai laude:) promti, seriosi si ffff amabili.ii recomand!

| bubu321 a răspuns:

Nu trebuie sa fi geloasa vorbeste cu el sincer sau daca chiar esti disperata si sa afli ce vorbeste am o iedie cam nebuna putin dar numai buna fi atenta fa rost de idul fetei si vorbeste cu ia intreab-o asa scuze dar tu esti prietena cu cum il cheama pe prietenul tau si daca zice da ii zici aveti niste relati daca zice da dai papcui sau fal sa planga sau daca nu zii infata vezi ca tiam luat idu la fost ta prietena ca eram putin geloasa ai zis ca nu esti geloasa dar eu sunt baiat si toate fetele sunt geloase

| MaddieGirl10 a răspuns (pentru bubu321):

Am id-ul ei si e momentan pe off. dar nu prea vorbesc cu ea. obisnuiam intr-adevar laughing da daca m-as lua de ea. iar zice imediat prietenului meu si s-ar supara (e o fire tare suparacioasa) laughing mersi de idee oricum laughing

| maissner a răspuns (pentru MaddieGirl10):

Iti faci alt id ca sa nu te recunoasca si aplici ideeawinking.