| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Intrebare pentru fete.ati accepta sa va incepeti viata sexuala cu un tip virgin? De ce(nu)?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Da, eu chiar stiu un caz in care ambii iubiti erau virgini si totul a decurs bine. Parerea mea personala? Eu as accepta fara sa ma mai si gandesc cu un virgin care nu a umblat cu nu stiu cate cu posibile boli sau obsedati de asa ceva. Deci eu categoric as accepta, bineinteles ca depinde si de caracterul acestuia, dar rezumandune doaar la asta, raspunsul e da.

3 răspunsuri:
| Ioana2518 a răspuns:

Da.chiar ar fi tarelaughing

| bestgirl1 a răspuns:

Nu conteaza cu cine o faci conteaza doar daca iti place.

| ursuuu a răspuns:

Da.bineinteles. dc nu? mai ales daca e hot.ar fi un pas destul de importanthappy funda?