| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ma aflu pe plaja si am asistat la o scena care m-a socat, era cat pe aci sa scap cocktail-lul pe sefu. Am vazut o doamna care s-a pus pe sezlong in pozitia capra si asa a stat timp de 30 de min. Voi cum ati reactiona daca ati vedea asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Mmm vărsai cocktail-ul pe șeful, te aplecai sa îl lingi, vă sărutați, va atingeați și de acolo ajungeați pe o plaja pustiewinking

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Direct pe la spate.

| mastadont a răspuns:

Wtf? De ce ar face așa ceva? O fi vrut să o bată soarele și prin locul unde se zice că nu ajunge nici-o dată. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Adolf8 a răspuns:

Cred că șeful tău e norocos cu tine?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Adolf8):

A recunoscut asta, insemn foarte mult pentru firma