| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am facut o descoperire. E adevarat ca femeile intr-o relatie se muleaza dupa dorintele barbatului cu scopul de a fi cerute in casatorie? Adica fac sex cu tine oricand vrei, iti accepta toanele si nu te contrazic, iar apoi dupa casatorie dupa ce au obtinut ce isi doresc raresc sexul, nu se ingrijesc si nu mai dau 2 bani pe nevoile barbatului. Ce parere aveti? Suna logic

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

E logic. Păcat de bărbații care sau căsătorit.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se intampla dar tine si de varsta, omul nu mai e asa puternic fizic dupa un timp si nu-i arde de activitati fizice sau ingrijire personala. Sant care folosesc santajul asta pana isi ating telul apoi gata calare pe el ca e un tip usor de manipulat zic ele. Multa lume ne invidiaza pe noi burlacii ca o ducem bine si le dam cu portofelu peste fata laughing

| RAY a răspuns:

Adica fac sex ca sa se mărite? Apoi ce ar avea de castigat? Ca face sex cu tine haaaaa, nici bani nu au majoritatea bărbaților, iar sexul nu e tot, nevoia emotionala mann

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Castiga statutul de sotie

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Da chiar e mare lucru pentru o femeie, fii serios noi suntem disperati nu ele, cate msj primesti pe Facebook? TPU? Instagram? Real? Pt ca ele gasesc mereu ba si primesc bani pentru aia, noi trebuie sa dam bani, eu.nu am primit niciodata un msj de la vreuna ca nu le atrag fizic si daca vb cu ele eram in zona morti atat, eu o sa fac sex pe bani mei, asta e

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe scurt... nu.

| SilentRain a răspuns:

Iar faci generalizări? Ai cunoscut toate femeile de pe pământ și ai ajuns la concluzia asta

| Musca88 a răspuns (pentru SilentRain):

Toate-s la fel te viseaza legat, legat de ele de casa de pat.

| SilentRain a răspuns (pentru Musca88):

Ai facut cunoștință cu absolut toate femeile de pe pământ? Sau nici din județul tau nu ai iesit până acum

| Dandinelle a răspuns:

Gata, ai descifrat secretul femeii. Femeia nu are personalitate, nu gândește singura, ci doar, și numai doar să-și satisfacă bărbatul până îi iau numele, dupa aia dezmăț, vrea numai la soare in vacanțe scumpe si hăinuțe la fel.
Ori fiecare om e diferit și nu poți generaliza comportamentul unei persoane. La feL ai putea spune și despre bărbați, că sunt prințișori până la pat și dupa aia se cred buricul pământului (exemplu prost ca să înțelegi ce tâmpită e întrebarea ta și ce idiotenie e sa generalizezi.
Văd că tu tot cauți "shortcut"-uri spre a înțelege femeile, dar să știi că nu e un tipar anume pe care o să-l găsești, totul depinde de cum a fost crescut și cum s-ar dezvoltat ființa respectivă