| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care nu ma lasa de 3 zile sa dorm, sunt agitat continuu si nu gasesc solutia, azi am dat cu pumnul in birou la munca si m-a luat seful la rost. Imaginati-va urmatoarea situatie, intrati pe Facebook pe un grup public si vedeti un anunt cu poza iubitei voastre. In postare autorul scrie "caut fata asta cu care am petrecut o dupa-masa si o noapte de neuitat, am pierdut Facebook si nr tau". Ce ati face in situatia asta?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O astept acasa o leg de maini gura si picioare - chem 2 gagici platesc 3h si dai bataie sa vada experienta cucolkd femeie. Apoi sanatate sivirtute afara din casa

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu aveai ce cauta pe FB in timpul programului la servici. Eu ti-as fi dat avertizment imediat, mai ales ca te-ai comportat violent sau te-as da afara din companie.
Apoi, nu sari sa tragi concluzii daca un idiot iti face o farsa, sau stie cine esti si vrea musai sa rada de tine.
Cand ajungi acasa, iti suni iubita si discuti cu ea, ca nu-i omeneste sa acuzi pe cineva doar pentru ca un idiot a pus un mesaj pe FB.
Folositi-va creierul inainte sa reactionati impulsiv, ca va distrugeti relatiile si viata, cu asemenea apucaturi nesanatoase.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

Nu era vorba de iubita mea

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Atunci comporatmentul tau este total neadecvat, odata ce ai spus ca ai dat cu pumnul in masa la servici si esti agitat de 3 zile, desii nu-i vorba de situatia ta personala ori de iubita ta.
Atata agitatie violenta pentru nimic, este anormala, de aceea este necesar sa vezi un psihiatru, cat mai curand posibil.

| Genevaaa a răspuns (pentru Violleta2022):

E un troll. nu te consuma

| Violleta2022 a răspuns (pentru Genevaaa):

Dar cine a zis ca ma consum?
La mine-i ora pranzului acum, asa ca, ma delectez cu o ciorba de vacuta si cu niste topicuri anormale pe TPU happy

| SilentRain a răspuns:

Nu știu cum te-au angajat pe tine laughing
Va despărți și cauti alta
Ii arăți postarea in cauză

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru SilentRain):

Prin recomandari, sunt angajat de top aici in firma

| SilentRain a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Înseamnă că dai bine cu mătura big grin

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru SilentRain):

Din pacate pentru tine eu am femeie de servici personala care imi face curat in birou asa ca eu nu dau cu matura

| Goete a răspuns:

As intreba cat ofera recompensa?

Răspuns utilizator avertizat