| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o provocare, ce parere aveti daca un cuplu din gasca voastra de prieteni v-ar ruga sa luati loc pe un fotoliu si sa urmariti cum fac ei sex dupa care sa faceti constatari?

Răspuns Câştigător
| Paulyka36 a răspuns:

Când am zis că individul asta are probleme la mansardă nu m-a crezut nimeni.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca i-as trage(-o) si eu o constatare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca m-ar ruga (si evident ca nu as accepta), as crede ca sunt putin ciudati, dar din moment ce ar fi prieteni, as ramane in continuare prieteni cu ei. Numai sa nu ne mai roage asta vreodata.

| Sofer a răspuns:

Da dar după constatare trebuie sa fac proba cu fata.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt si asemnea cupluri. Rare, dar sunt. Eu as sta si as privi, poate m-as masturba.

| Eireann a răspuns:

Constatarile le fac imediat dupa ce termina sau imi dau timp sa le formulez? E un chestionar tipizat pe care il completez sau e o compunere libera de minim 500 de cuvinte? Exhibitionismul e o fantezie destul de comuna si nu am nimic impotriva.

| VladAntonio a răspuns:

Nu prea cred ca as rezista doar sa ma uit laughing)

| TheWhiteDemons a răspuns:

Le-as sugera sa facem lucru in echipa big grin

| Amputade20cm a răspuns:

Ai minte diabolica. Ba copile nimeni nu zice sa faceti grupe de sex =]]]

| darrio2007 a răspuns (pentru Amputade20cm):

Lasa sa se simta si el bine, cu privitul.