| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ati patit vreodata sa cheme vecinii politia din cauza suntelor puternice sexuale si tipete? Mie da

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Vecini invidioși laughing. O partida reușită cu sunete de s-au speriat vecinii.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| SG1995 a răspuns:

Nu, dar parcă aș vrea să pățesc asta, dacă vine poliția că țipă aia tare de plăcere când o ft înseamnă că îmi fac treaba ca lumea.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu, dar a venit vecinul sa ma ajute, ca lasasem usa descuiata. Su am tras ceva in trei. Si ghici cine a fost mai multumit(a).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Never.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar am pățit sa le fie milă vecinilor de cum ma bate mama cu cureaua big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu, nu s-a întâmplat la mine, şi nici de poliţie nu a fost vorba ci despre doi vecini tineri, aflaţi în focul pasiunii. big grin
Hai să-ţi povestesc.
Totul se petrecea într-o zi frumoasă de primăvară. Cei doi vecini de 17, respectiv 20, care locuiesc singuri, făceau amor cu toate uşile de la casă deschise. Ca să se înţeleagă mai bine, aveau uşa deschisă şi la camera lor şi pe cea de la intrare în casă. Aaşa. Eu mă aflam în curtea casei mele (menţionez că a lor casă se află vis-a-vis de a mea) şi îmi făceam de lucru. Nu ştiam exact ce se aude şi mă dau mai aproape de gardul de la drum. Atunci realizez că se auzeau gemetele vecinei mele care era în plină partidă de amor cu vecinul, iubitul ei. laughing