| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume.

Ce ati alege dintre un partener frumos&prost si unul urat&inteligent?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îl aleg pe cel pentru care simt ceva. Nu sunt minte sau aspect. Normal ca și ele conteaza, dar ca idee asa

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Atractiv fizic pentru mine și deștept că nu există doar 2 extreme cum zici tu

| LaraClarice a răspuns:

Cred ca niciunul.

| RAY a răspuns:

Detectare ipocrizie feminina la nivel maxim.

| Violleta2022 a răspuns:

Prefer unul urat si inteligent!

| Drimmero a răspuns:

Si daca sunt hetero nu pot sa-mi aleg partenera? ca vreau o 'ea'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îl aleg pe cel care are un vibe pozitiv.

| Mopmop a răspuns:

Categoric urat si inteligent. Putin machiaj, o tunsoare faina mai rezolva ceva insa lipsa de inteligenta e cam greu de retusat!

| Dintrebare a răspuns:

Urat si inteligent

| AndreeaWTS a răspuns:

Unul frumos și inteligent.
Aleg ce vreau eu nu ce-mi dai tu. laughing

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaWTS):

Adevărul e ca arăți bine cu degetu' Olandezo :p ai dreptate într-o mana și nici rea nu eștiwinking

| Glenky a răspuns:

Depinde din care faci tu parte, tot nu te alege nimeni.

| anonim_4396 explică (pentru Glenky):

laughing

| hatcremos1 a răspuns:

Eu aleg anime acolo sunt frumosi mereu si in parere de baiat aleg anime ca sunt frumoase si destepte