| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ce ne facem de revelion? La cabana cu gagica single si sexy nu putem merge. Trebuie sa stam acasa, noi burlacii avem noroc ca putem strecura o gagica faina in casa, dar barbatii insurati cum fac fata acestei situatii?

Răspuns Câştigător
| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Pai au timp sa divorteze daca nu mai sunt atrași de soție?
pentru ce ai sta cu una daca nu o iubești?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dau divortul de craciun, acum serios vorbind iubirea exista asa in perioada 16 _25 de ani apoi la maturitate sunt doar intrese materiale, si cu mine daca ar sta una nu ar mai fii iubirea aia din adolecenta, bine si atunci cine stie ce simt fetele, in fine, bani sa avem si sanatate

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu zic ca daca punem mana de la mana si ne strangem... putem sa facem in asa fel incat sa fie bine pentru toata lumea ^_^

| Freya1 a răspuns:

Eu cred ca tu esti foarte frustrat si singur.

| Emilian65 a răspuns:

Fac revelionul in familie.

| Catrice a răspuns:

Cu calm si înțelegere.

| Sofer a răspuns:

Ii spun soției ca o invit pe sora mea(amanta) la noi acasă. Facem revelionul toți 3 rolling on the floor

| alina2k18 a răspuns:

Pai voi burlacii faceti l@bilii ca si pana acumwinking ca e pandemie sau nu tot single sunteti laughing
Barbatii insurati dau la booci si acasa si in deplasare laughing, nu le duce tu grija laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru alina2k18):

Ehehehe stimata domnisoara, habar nu ai tu cat ne invidiaza barbatii casatoriti pe noi burlacii, de fapt ei fac mai mult laba decat noi pentru ca sotia e ocupata cu copiilaughing))) sau nu mai are chef de sex ca scopul si l-a atins si o doare capul. noi burlacii ne buucuram de diversitate

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Cand nu atragi sexul opus ce sa faci altceva si asa ne baga in case in 6

| Werrich a răspuns:

Poti sa mergi, dar nu se vor face cine festive cu trupa si petrecere de revelion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facem Revelion cu Dan Negru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scenariu mai trist de atât de poate? big grin

| TFL007 a răspuns:

Unii s-au invatat de acasa cu mana de ani de zile happy carantina nu se simte la ei

| Ștefaniq a răspuns:

Cu mâna.

| Ștefaniq a răspuns:

Ești burlac. Surprinzător. LOL.

| Ștefaniq a răspuns:

Ești gey.