| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ce parere aveti de asta: e adevarat ca sotiile in general au o atractie pentru instalatori, muncitori de casa, zidari, electricieni, mecanici? Am observat si mi-au povestit si prieteni casatoriti ca atunci cand vine un instalator/zidar/muncitor/electrician sotia se schimba la 180 de grade

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Da, pentru ca in general astia arata bine! Au fizic misto multi din ei, sunt alfa cumva, in timp ce sotul e un intelectual din ala sters, slabanog sau gras fara nici un fizic si pe care l-a luat ca nu avea altul, sau sa-l tina de prost.

17 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

In care serial era partea asta?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Ofiintă):

Nici un serial, pura realitate..am fost chiar martor la asa ceva

| darrio2007 a răspuns:

Verginico, ai reaparut cu intrebarile tale stupide?

| RAY a răspuns:

Daca aia valideaza fizic da o sa simta atractie fata de ei, fetele sunt atrase de oricine emite atractie fizica indiferent de slujba are, in principiu conteaza inaltimea, simetria fetei, bratele mari, voce groasa, comportament masculin

| Drimmero a răspuns:

Mai lasati dracu p0rnachele, obsedatilor, d-aia va ocolesc femeile si oamenii normali.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Drimmero):

Eu nu sunt ocolit de femei, eu am gagici faine cu care ma distrez

| Drimmero a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sunt convins, la fel si vrabia viseaza la malai mereu dar se multumeste si cu firimiturile de paine/

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Drimmero):

Nu e vorba numai de porno daca e si sotul acasa ciu ciu sex...e sufcieint sa vezi cum se schimba sotia in comportament

| Celcestietot a răspuns:

Salut. Soțiile luate din bordel au asemenea fantezii.

| Sofer a răspuns:

În general da, dacă sunt atrăgători și soții lor ori nu sunt destui de buni la pat și profita de ocazie.

| Celcestietot a răspuns (pentru Sofer):

Acestea sunt târfe, nu neveste. Tu, ce spui?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Doar acee sotii care se simt neglijate. Au ocazia sa se razbune si sa-si satisfaca dorintele. Dar... doar daca acesti arata cum doresc ele.

| brokxy a răspuns:

Deci dacă îți zic ce sexy e instalatorul şi ce bine miroase laughing laughing Nu sunt căsătorită sunt single dar nu cred că toți instalatorii şi muncitorii mecanicii par sexy...or mai fi şi uscături laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru brokxy):

Chiar si daca nu sunt sexy, ...este o magie in aer ceva se intampla cu mintea femei la tine e problema ca esti single de aia nu are efect, efectul asta atinge doar sotiile

| Mosotti a răspuns (pentru brokxy):

Nu toti, se schimba ea doar la aia vanjosi si aratosi.

| Lule a răspuns:

Nu e vorba de nicio atractie. La unele femei le place mirosul de motorina, uleiuri si alte solutii pentru masina, de vopsea, vasilina etc.

| YuliaNNN a răspuns:

Multi soti sunt vai de ei pe plan casnic. Asa ca femeia se duce si isi cauta pe altul.