| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum reactionati daca copilul vostru va spune ca visul lui/ al ei este sa se insoare/marite cu o papusa facuta din carpe?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

E ok.
L-aș lăsa să-și îndeplinească visul.
Cât crezi că l-ar ține nebunia asta? Probabil până va trebui să bage cârpele la spălat.
Și va înțelege că normal e, cum a zis și SufletAlbastru.
Să fie una gonflabilă.
rolling on the floor

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As rade de el - ii zic mai degraba sa isi cumpere o papusa de silicon e mai realista https://www.zelexdoll.com/europe/detail?goodId=11049

| Violleta2022 a răspuns:

Mi s-a intamplat cand fii-miu era mic... dar intre timp a crescut si azi, fiind insurat rade de micile copilarii pe care le declara cand avea cativa anisori.

Imi aduc aminte de fii-miu, care la 4 ani voia sa se "marite" cu educatoarea de la caminul lui, femeie de 40 de ani la vremea aia.

Este foarte nromal sa se intample asta, fiindca copii sunt sinceri si spun direct ce gandesc, ei declarand pe loc daca simpatizeaza ceva, pe cineva sau vor ceva ireal, fiindca nu au posibilitatae sa discerana adevarul de fantezie, de aceea sunt numiti copii si sunt protejati legal, de parintii lor.

| Goete a răspuns:

Ii implinesc visul in aceeasi zi, apoi il/o trimit sa locuiasca in casa proprie cu sotia/sotul

| Crackman a răspuns:

Ii dau o bere si il bat

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Nu crezi că omiți un detaliu important și anume vârsta? Pentru că e una să auzi asta de la un copil de 5 ani, alta de la un om de 19.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl dezmoștenesc rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi zic să-și revizuiască standardele. Să se însoare cu una gonflabilă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il bat, trebuie sa se insoare cu o fiinta vie, nu cu un manechin stupid din carpe

| Kiran a răspuns:

Cred ca in 2015 am vazut o stire cum o persoana de sex masculin s-a casatorit legal cu o papusa gonflabila si mi s-a parut putin. wow
Visele se schimba mai ceva ca vremea din Romania laughing acum depinde ce varsta are cand spune asa ceva

| SunEnela a răspuns:

Lol. Sunt singură și vreau să mă căsătoresc și cu o păpușă de dragoste.