| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume este adevarat ca femeile dupa ce fac un copil si devin sotii casnice, mai fac inca un copil ca sa profite de concediu de maternitate si indemnizatie de la stat astfel sa scape de servici pentru ca au devenit lenese?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ma intreb oare de cata energie intelectuala este nevoie pentru a fi folosita dar mai ales a fi de fapt IROSITA inutil, pentru a formula o asemenea intrebare? laughing rolling on the floor

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femeile vad asa barbati
cei frumosi,curvari,badboys le atrage,astia sunt buni de o aventura,ca relatie nu prea poti face cu ei
barbati draguti =provideri,barbati de casa,cuminti cu care faci o casa, astia sunt tinuti in lista prieteniei ca apoi sa devina provideri, fetele iubesc doar barbati frumosi, in lipsa atractiei fizice nu e nimic, unele femei fac si asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea vad unde este lenea in a fi mama. Numai nopti nedormite si frustrari peste frustrari.